У п’ятницю зіграли три матчі дванадцятого туру у Другій лізі. До вашої уваги результати протистоянь. Нагадаємо, що це останній тур в 2024 році.

У стартовому матчі туру “Металіст 1925-2” приймав “Чайку”. Всі основні події у матчі відбулися після перерви. Футболісти “Чайки” змогли тричі відзначитися і здобули розгромну перемогу – 3:0. Звертаємо увагу на появу у стартовому складі харків’ян Дениса Гармаша. “Чайка” піднімається на шостей місце, а “Металіст 1925-2” залишається на останньому.

У найбільш інтригуючому матчі п’ятниці “Чернігів” приймав “Гірник-Спорт”. Господарі зусиллями Порохні в середині першого тайму відкрили рахунок. Проте, гості проявили характер і змогли навіть перемогти. Три очки підопічним Куценка принесли Тяпкін та Страшкевич – 1:2.

У ще одному матчі дванадцятого туру “Пробій” вдома розгромив “Самібр-Ниву-2” – 3:0. Свій одинадцятий гол у чемпіонаті забив Богдан Оринчак.