Офіційний сайт УЄФА представив свою збірну третього туру Ліги чемпіонів 2024/25.

Зазначимо, що в списку УЄФА не знайшлося місця воротарю Шахтаря Дмитру Різнику, який провів відмінний матч проти Арсеналу. Найкращим голкіпером у підсумку став страж воріт Ювентуса Маттіа Перін, який відбив 10 ударів і пенальті.

Збірна тижня Ліги чемпіонів:

Маттіа Перін, Ювентус
Незважаючи на те, що на 92-й хвилині італійський воротар пропустив від Штутгарта, його було названо гравцем матчу за видатну гру.

Стефан Рістовскі, Динамо Загреб
Розхвалений технічними спостерігачами за “лідерство протягом всієї гри”, захисник досяг успіху у володінні м’ячем і без нього, що допомогло забезпечити важливу виїзну перемогу в Зальцбурзі.

Джон Стоунз, Манчестер Сіті
Центральний захисник збірної Англії став найкращим у переможному матчі своєї команди зі Спартою.

Ісак Хієн, Аталанта
Домігся найбільшої кількості повернень м’яча (17) серед захисників, відзначених технічними спостерігачами, і допоміг своїй команді перемогти Селтік.

Мігель Гутьєррес, Жирона
Привів Жирону до першої перемоги в Лізі чемпіонів, забивши гол і показавши вражаючу статистику глибоких проходів (13) і агресивних пресингуючих дій (15).

Такумі Мінаміно, Монако
Два голи, результативна передача і нагорода найкращому гравцеві матчу в грі проти Црвени Звєзди.

Ніколо Барелла, Інтер
Відзначенний за величезний внесок у перемогу з рахунком 1:0 на виїзді над Янг Бойз і третю поспіль “суху” гру в стартових матчах Ліги чемпіонів.

Тіджані Рейндерс, Мілан
Визнаний гравцем матчу за два голи і прояв креативної майстерності в центрі півзахисту Мілана в переможній грі проти Брюгге.

Рафінья, Барселона
Хет-трик у своїй 100-й грі за Барселону.

Джон Дуран, Астон Вілла
Агресивність Дюрана заслужила похвалу від УЄФА, а його гол на 64-й хвилині приніс звання Гравця матчу.