Мадридський Атлетіко незадоволений суддівством Марко Гуїди в матчі 3-го туру Ліги чемпіонів із Ліллем (1:3).

Атлетіко написав офіційну скаргу в УЄФА на суддівство італійської бригади арбітрів на чолі з Марко Гуїдою в матчі з Ліллем. На 74-й хвилині за рахунку 1:1 головний арбітр призначив пенальті у ворота “кольчонерос”, якого, на думку представників мадридського клубу, не було.

У стані “мартасників” вважають, що Коке не порушував правил проти Бенжамена Андре, а тому пенальті був “вигаданим”. Ба більше, за мить до цього епізоду один із гравців Лілля зіграв рукою – це порушення правил було схоже на те, яким кількома хвилинами раніше відзначився півзахисник “кольчонерос” Коннор Галлахер у центрі поля. Тоді суддя дав свисток і сповістив про фол.

Боси Атлетіко незадоволені тим, що VAR проморгав цей епізод і не дав Гуїді ключову підказку.