Німецька «Баварія» приїхала в гості до іспанської «Барселони». Поєдинок закінчився розгромною поразкою команди з Мюнхена – 1:4.

Головний тренер «Баварії» Венсан Компані висловився про розгромну поразку у матчі Ліги чемпіонів:

«Сьогодні ми безперечно виклалися на 100%, але цього було недостатньо. На початку другого тайму ми гналися за результатом – гол не приходив, тому я зважився на посилення у вигляді замін. Але й цього виявилося замало.

У першому таймі, я думаю, ми всі, і ви, репортери, теж це відчули, що це була гра, в якій ми могли б перемогти. Але в ключових моментах нас просто переграли. Результат тяжкий, але потрібно винести урок з цієї гри проти хорошого суперника, щоб наступного разу, коли ми матимемо таку можливість, ми могли нею скористатися.

Дуже простий аналіз: коли ви контролюєте м’яч, так як ми це робили, ви повинні позбавити суперника динаміки. Ми створили кілька моментів, але не змогли позбавити їх темпу протягом 90 хвилин, тому, коли вони діяли ефективно, а ми не були ідеальними, нас просто карали».