Непереможний Колос-2 та черговий недограний матч у Тростянці. Найцікавіші події чергового туру Другої ліги

Безпрограшна серія Колоса-2. Лідер групи Б – Колос-2 – на виїзді здобув мінімальну перемогу над Гірником-Спорт з рахунком 1:0. Підопічні Володимира Бондаренка – єдина команда серед усіх учасників Другої ліги, яка цього сезоне ще не програвала: вісім перемог і дві нічиї.

Гол ексгравця збірної України. Півзахисник Ігор Харатін минулого літа підписав контракт з Колосом, але через скандал був відсторонений від основної команди. Цього туру ексгравець провів матч за Колос-2 і його гол приніс перемогу над Гірником-Спорт.

Дублі граючого президента та Плакси. Нива вдома розгромила полтавську Ворсклу-2 з рахунком 3:0. У складі вінницької команди дубль оформив граючий президент клубу Артур Загорулько. На рахунку хавбека Ниви вже п’ять м’ячів і він разом із захисником ФК Чернігів Анатолієм Романченком очолює список бомбардирів групи Б.

Півзахисник Олександрії-2 Родіон Плакса також забив два м’ячі у цьому турі. Хавбек оформив дубль у ворота Локомотиву, забивши на 28-й та 29-й хвилинах.

Програшні серії Ворскли-2 та СК Вільхівці. Ворскла-2 продовжує програвати. Полтавська команда у минулому турі зазнала невдачі у поєдинку з Нивою (0:3) і ця поразка стала вже шостою поспіль для підопічних Ії Андрущак.

У чорну смугу потрапив і представник групи А – СК Вільхівці. Закарпатська команда програє в останніх трьох матчах.

Безкомпромісна Ворскла-2. Серед 20-ти команд Другої ліги залишився лише один колектив, який цього сезону ще не грав внічию – Ворскла-2. Полтавська команда здобула три перемоги і програла у восьми зустрічах.

Знову не дограли. У матчі Тростянець – Металіст 1925-2 команди зіграли лише одну хвилину, після чого прозвучала повітряна тривога. На жаль, поєдинок так і не було продовжено. Команди дограють цей матч у резервний день.

Нагадаємо, що це вже другий недограний поєдинок у Тростянці цього сезону. Раніше команда з Сумщини через тривалу повітряну тривогу не завершила гру з Колосом-2.

Перервана «суха» серія Локомотива. Голкіпер Локомотива Владислав Закорський не пропускав м’ячі протягом 335 хвилин. «Суху» серію воротаря київської команди перервав півзахисник Олександрії-2 Родіон Плакса на 28-й хвилині матчу (0:3).

Відзначимо, що раніше голкіпер чернігівської команди Максим Татаренко не пропускав голи у свої ворота протягом 489 хвилини. Це рекордний показник сезону.

Забивний Оринчак. Півзахисник Пробою Богдан Оринчак знову забив. 31-річний хавбек відзначився у воротах Реал Фарми і впевнено лідирує у гонці бомбардирів. На його рахунку тепер десять голів у 11-ти матчах.

• Всього глядачів – 1180
  • Найбільше глядачів: Ужгород – Полісся-2 (320)
  • Пенальті – 4 (2 реалізовані)
  • Автоголи – 0
  • Жовті картки – 23 (господарі) – 27 (гості)
  • Червоні картки – 1 (господарі) – 1 (гості)
  • Найшвидший гол – Андрій Фесенко (Скала 1911) 4 хвилина
  • Найпізніший гол – Роман Дитко (Пробій), Максим Музичук (Рух-2) – 90+3 хвилина
  • Забивна серія: дев’ять останніх матчів – Рух-2 (21 гол), Колос-2 (16 голів)
  • Пропускна серія: одинадцять останніх матчів – Реал Фарма (24 голи), Ворскла-2 (18 голів).
  • Серія без пропущених м’ячів: Локомотив – 335 хвилин