22 жовтня відбувся матч 3-го туру Ліги чемпіонів УЄФА «Реал» – «Боруссія» Дортмунд (5:2).

Мадридська команда здобула вольову перемогу з розгромним рахунком, програючи 0:2 на 60-й хвилині матчу.

У першому таймі «вершкові» пропустили 2 голи, які забили вінгери дортмундців Доніелл Мален та Джеймі Байно-Ґіттенс.

У другому таймі на 60-й хвилині центрбек «Реала» Антоніо Рюдіґер скоротив відставання у рахунку, а на 62-й хвилині забив вінгер мадридців Вінісіус Жуніор.

На 83-й хвилині захисник «вершкових» Лукас Васкес забив переможний гол, а після цього Вінісіус Жуніор забив ще 2 м’ячі та зробив хет-трик.

Це вдруге, коли «Реал» у Лізі чемпіонів переміг, програючи по ходу матчу з різницею у 2 м’ячі. У 2004 році «королівський» клуб обіграв «Рому» (4:2).

Також це вперше, коли «Реал» забив 5 голів у Лізі чемпіонів за протягом одногу тайму.