Головний тренер “Арсенала” Мікель Артета прокоментував перемогу у матчі 3-го туру Ліги чемпіонів УЄФА проти “Шахтаря” (1:0).

“Дуже задоволений результатом. У Лізі чемпіонів завжди важко. Ми повинні були забивати більше у першому таймі, а в другому таймі я відчув невелику втому. Грати 60 хвилин вдесятьох кілька днів тому – це важко. Ми залишили гру трохи відкритою, але ми боролися за три очки.

Не знаю, чи був пов’язаний незабитий пенальті зі втомою. Треба віддати належне “Шахтарю”, вони хоробрі. Коли ви даєте їм час на роботу з м’ячем і втрачаєте його – ви будете страждати. Гаверц один з тих, хто виконує 11-метрові, але його виконав Троссард”.

“Мартінеллі був дуже хороший. Виглядав дуже гостро сьогодні. Було видно, що він свіжий після того, як не виходив на поле у вихідні. Ми пропустили (цього сезону – прим.) небагато, але Рая потрібен нам у такі моменти. Він дуже впевнений у собі, відчуває зв’язок з командою та у відмінній формі”, – сказав Артета для TNT Sports.

Після 3 матчів в активі “Арсенала” 7 очок. “Каноніри” перебувають на 4-й позиції у таблиці.