Інтригуючим протистоянням у Тернополі завершувався тринадцятий тур Першої ліги.

Перша ліга. Група А. Тринадцятий тур

“Нива” – “Буковина” 1:1

Голи: Сидун (69) – Гончарук (37)

Це була перша домашня гра “Ниви” під керівництвом Вірта. Колектив із Тернополя не перемагав в чемпіонаті з 11 вересня. “Буковина” у минулому турі мала перемагати “Поділля”, але втратила очки.

Обидві команди активно розпочали зустріч, але реалізувати моменти не вдавалося. Футбол у Тернополі точно не можна було назвати нудним. У заключній третині поля суперникам не вистачало майстерності. На 37-й хвилині гості відкрили рахунок. Після передачі Бойчука холоднокровно переграв голкіпера Гончарук – 0:1. Що робили у цьому епізоді захисники “Ниви”? Напевно, вони самі не зможуть відповісти на це питання.

Відразу після перерви суттєво активізувалися підопічні Вірта. Гості були змушені відбиватися. В заключній третині поля господарям не вистачало ефективності. На 69-й хвилині “Нива” все ж досягнула свого. Перший удар Сидуна парирував голкіпер, але сам Вадим першим встиг на добивання – 1:1. Вирвати перемогу ніхто не зміг. Нічия на користь конкурентів.