ФСК “Маріуполь” минулий тур бойкотував, не вийшовши на поле на гру проти ЮКСА.

Перша ліга. Група Б. Тринадцятий тур

“Маріуполь” – “Діназ” 3:0

Голи: Пуди (21), Фатєєв (66), Биковський (90+3)

У клуба суттєві фінансові проблеми. Цього разу приазовці все ж зіграли. Вишгородці стали першою командою у чемпіонаті, яка змогла перервати безпрограшну серію “Полтави”. Безумовно, ця перемога додала підопічним Рябоконя впевненості у власних силах.

Не було зрозуміло в якому стані приазовці підійдуть до цього матчу, але сьогодні вони проявили свій професіоналізм. В середині першого тайму господарі відкрили рахунок. Савін віддав у штрафну і м’яч після удару Пуди все ж опинився у воротах – 1:0. Дуже невдало у цьому епізоді зіграв досвідчений голкіпер Бандури, який мав відбивати цей удар. Більше голів до перерви не було.

Після перерви продовжили грати першим номером гості, але до гольових моментів справа не доходила. Максимально уважно у захисті грали підопічні Краснопьорова. На 66-й хвилині вишгородці самі собі привезли гол. Після помилки Романчука відправив м’яч у сітку Фатєєв – 2:0. Дмитро не зіграв навіть хвилини і вже забив. Крапку у матчі у компенсований час поставив Биковський – 3:0.

У підсумку, перемога кризового “Маріуполя”.