“Минай” у минулому турі нарешті зміг перервати свою серію без перемог.

Підопічні Любеновича вдома досить несподівано впевнено переграли “Агробізнес” – 3:1. Таким чином, закарпатці повернулися у боротьбу за топ-4. “Поділля” в останніх матчах не вражає – сьоме місце.

На перших хвилинах активніше грали гості, але до гольових моментів справа не доходила. Поступово підопічні Костишина змогли взяти м’яч під власний контроль, але і в них мало що виходило у позиційному футболі. На 19-й хвилині гості відкрили рахунок. Після передачі Вишневського відправив м’яч у кут воріт Ременяк – 0:1. Відзначимо Пріхну, який у підкаті відібрав м’яч у Пасічника. Більше голів у першому таймі не було.

Відразу після перерви мав зрівнювати рахунок Шкіндер, але він пробив вище воріт. Відверто грали на утримання рахунку гості, а підопічні Костишина суттєво додали в активності. Проте, в середині тайму гостям вдалося відвести гру від власних воріт. Створити суттєві проблеми Росулу футболісти “Поділля” не змогли. Таким чином, надважливі три очки для гостей.