Центральний півзахисник «Шахтаря» Артем Бондаренко поділився думками щодо перемоги над «Колосом» у 10-му турі УПЛ – 1:0.

«Досить непростий матч, але можу відзначити, що у нас кожна гра з «Колосом» проходить непросто, тому що ми знаємо, яка «Колос» команда – мало пропускає, мало забиває. Інколи важко вскрити їхню оборону.

Очікували на таку гру на виїзді. «Колос» добре захищається, перший тайм вийшов складніший. У «Колоса» були моменти, у нас були моменти. В перерві прочуханки нам трішечки дали, і в другому таймі трохи краще почали грати.

Емоції позитивні, тому що розуміємо, що зараз важливо набрати хід, брати всі свої очки, і ці три очка були дуже важливі для нас сьогодні. Будемо готуватись до наступного матчу», – сказав Бондаренко.

Наразі «Шахтар» йде четвертим в таблиці УПЛ, команда має 19 очок в 9 матчах.