У Києві в матчі одинадцятого туру Другої ліги “Локомотив” приймав “Олександрію-2”.

Це було протистояння команд із топ-4, яких відділяв всього один заліковий пункт. Кияни до цього туру виграли чотири матчі поспіль. “Олександрія-2” не програвала три тури поспіль.

Очікувалося, що у протистоянні конкурентів буде інтрига, але все вирішилося ще до перерви. Гості змогли двічі за дві хвилини забити. На 28-й хвилині після прострілу Граждана з меж штрафної розстріляв ворота Родіон Плакса – 0:1. Буквально у наступній атаці все той же Плакса з меж штрафної потужно пробив у дальній кут – 0:2. Кияни не встигли оговтатися після першого пропущеного і тут їх відправили у суттєвий нокдаун.

На 57-й хвилині рахунок став розгромним. Вихід один на один реалізував Владислав Погорілий – 0:3. Таким чином, переможна серія киян переривається. “Олександрія-2” піднімається на друге місце.