Сьогодні, 14 жовтня, відбулося 10 матчів четвертого раунду Ліги націй УЄФА сезону-2024/2025.

Відкривали ігровий день поєдинки у Тбілісі та Баку. У столиці Грузії місцева збірна після поразки від України прагнула реабілітуватися перед фанатами. Албанська команда створила сенсацію та здолала команду Віллі Саньоля. Єдиний гол у матчі на 48 хвилині забив Крістьян Асслані.

У паралельній грі збірна Словаччини зуміла дотиснути Азербайджан. Зауважимо, що переможні голи словаки забили у більшості, оскільки футболіст господарів Емерлі на 70 хвилині отримав другу жовту.

Збірна України розійшлася миром із Чехією. “Синьо-жовті” пропустили першими, але на початку другого тайму пенальті реалізував Довбик.

У центральних матчах дня французи зуміли мінімально здолати бельгійців, а німці вдома тріумфували над збірною Нідерландів.

В Ісландії точний удар Арди Гюлера приніс перемогу Туреччині, Швеція на виїзді розгромила Естонію. Гол Вілсона допоміг Вельсу здобути три очки у поєдинку з Чорногорією.

Ліга націй УЄФА сезону-2024/25
4 тур, 14 жовтня

Ліга А

Група 2

Італія – Ізраїль 4:1 (1:0)

Голи: 1:0 – Ретегі (41, пен), 2:0 – Ді Лоренцо (54), 2:1 – Абу Фані (64), 3:1 – Фраттезі (72), 4:1 – Ді Лоренцо (79)

Бельгія – Франція 1:2 (1:1)

Голи: 0:1 – Коло-Муані (35, пен), 1:1 – Опенда (45+3), 1:2 – Коло-Муані (62)

Вилучення: … – Тчуамені (76)

Група 3

Німеччина – Нідерланди 1:0 (0:0)

Гол: 1:0 – Льюєлінг (63)

Боснія і Герцеговина – Угорщина 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 – Собослаї (38), 0:2 – Собослаї (50, пен)

Ліга В

Група 1

Грузія – Албанія 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 – Асслані (48)

Україна – Чехія 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 – Черв (19), 1:1 – Довбик (52, пен)

Група 4

Уельс – Чорногорія 1:0 (1:0)

Гол: 1:0 – Вілсон (36)

Ісландія – Туреччина 2:4 (1:0)

Голи: 1:0 – Оскарссон (3), 1:1 – Кахведжі (63), 1:2 – Чалханоглу (67, пен), 2:2 – Гудьйонссен (83), 2:3 – Гюлер (87), 2:4 – Актюркоглу (90+5)

Ліга C

Група 1

Азербайджан – Словаччина 1:3 (1:1)

Голи: 0:1 – Мамадов (15, авт), 1:1 – Байрамов (38), 1:2 – Гараслін (75), 1:3 – Дюріш (87)

Вилучення: Емерлі (70) – …

Естонія – Швеція 0:3 (0:2)

Голи: 0:1 – Нанасі (29), 0:2 – Нанасі (37), 0:3 – Дьєкереш (67)