У суботу, 12 жовтня, відбулась низка матчів Ліги націй 2024/25.

Ліга націй УЄФА 2024/25

Ліга С

Литва – Косово – 1:2

Голи: Голубіцкас, 84 – Жегрова, 20, Краснікі, 65

Матч розпочався без небезпечних моментів, але в середині першого тайму Косово вийшло вперед: Жегрова підхопив м’яч у штрафному після передачі Муслія та відправив його у нижній лівий кут воріт – 1:0! На 35-й хвилині Литва зуміла відповісти: Гінейтіс завдав удару з меж штрафного майданчика, м’яч пролетів повз голкіпера, але гол не було зараховано через офсайд. У роздягальню гості пішли з мінімальною перевагою.

У другому таймі команди довго не могли створити небезпеки біля воріт суперника, але на 65-й хвилині Косово вдалося подвоїти свою перевагу: Краснікі вразив лівий нижній кут воріт зі штрафного майданчика. Гості могли довести рахунок до розгромного, але їм не вистачило точності. Незадовго до кінця основного часу Литва все ж зуміла забити у ворота Косово, але це не вплинуло на підсумок матчу. Зазначимо, що результативну передачу на гол Литви віддав форвард Колоса Гітіс Паулаускас.