Сьогодні зіграли відразу шість матчів десятого туру Другої ліги сезону 2024/25. До вашої уваги результати протистоянь.

У стартовому матчі суботи “Тростянець” прйимав “Ниву”. До цього туру колектив із Сумської області не перемагав шість матчів поспіль. Сьогодні ця серія перервалася. Підопічні Бакалова перемогли – 2:1. “Чернігів” на виїзді переміг головного аутсайдера групи Б “Металіст 1925-2” – 2:0. Один із м’ячів “сіверяни” забили з пенальті, але у тому епізоді не було порушення правил. Дубль Базаєва приніс “Олександрії-2” перемогу над “Гірником-Спорт” – 2:1. Таким чином, підопічні Куценка вперше за сім турів програють.

Сенсацією завершилася гра у Стрию, де “Нива-2” перемогла місцеву “Скалу 1911” – 2:1. “Рух-2” вдома переграв “Ужгород” – 3:0. Звертаємо увагу на дубль 19-річного нападника Святослава Боцьківа.

У центральному матчі туро “Полісся-2” приймало “Куликів-Білку”. Перед туром колектив із Житомира випереджав свого конкурента на два очки. До 90+5 хвилині рахунок був 1:0 на користь гостей. Проте, на 90+5 хвилині Олексій Авраменко зрівняв рахунок. Здавалося, що гра завершиться внічию, але Пилипчук все ж приніс перемогу “Куликів-Білці” – 1:2.