Сьогодні стартував десятий тур Другої ліги сезону 2024/25. У Полтаві місцева “Ворскла-2” прйимала “Локомотив”.

Гра мала розпочатися о 13:00, але через повітряну тривогу стартовий свисток прозвучав в 15:00.

Команди встигли зіграти всього половину першого тайму і потім знову змушені були перейти до укриття. Безумовно, про якийсь яскравий футбол у таких умовах складно було говорити. На перерву суперники пішли без голів.

Кияни додали в активності на початку другої половини зустрічі. Міг забивати Кобак, але він з вигідної позиції пробив повз дальній кут. У господарів взагалі нічого не виходило у заключній третині поля. Варто відзначити голкіпера “Ворскли-2” Єрмолова, який сьогодні грав надійно.

На 71-й хвилині кияни все ж досягнули свого. М’яч після удару Романчука і рикошету від Тіщенка залетів у дальній кут – 0:1. Відігратися господарі не змогли. Четверта поспіль перемога киян.