Підопічні Патріка ван Леувена не перемагали в чемпіонаті вже три тури поспіль і це ганебні результати для команди, яка має такий кадровий потенціал.

“Кремінь” у минулому турі не грав і мав більше часу на підготовку. У першому колі команди зіграли внічию 1:1.

Перший тайм пройшов якнайкраще для господарів. Вже на 12-й хвилині Моура з-за меж штрафної шикарним ударом влучив у дальній кут – 1:0. Другий тур поспіль бразилець забиває яскраві м’ячі. Наприкінці першої половині зустрічі перевага харків’ян стала комфортною. Борячук увірвався до штрафної, продавив захисників і потужно пробив у ближній кут – 2:0.

Після перерви за рахунком впевнено грали харків’яни. На 67-й хвилині рахунок став розгромним. Удар Литвиненко парирував голкіпер, але першим на добиванні опинився Імереков – 3:0. На 80-й хвилині свій дебютний гол за “Металіст 1925” забив Бугай – 4:0. У підсумку, розгромна перемога “Металіста 1925”.