У Волочиську лідер групи А “Агробізнес” приймав “Буковину”. Безумовно, це була найбільш очікувана гра середи. Нагадаємо, що “Агробізнес” виграв всі свої вісім матчів.

У першій половині тайму був прагматичний футбол. Ніхто із суперників не хотів ризикувати, адже ціна помилки була занадто високою. Після середини тайму команди нарешті активізувалися, але до гольових моментів справа не доходила. Здавалося, що на перерву суперники підуть без голів, але господарі все ж забили. Після пасу Войтіховського в один дотик в кут пробив Толочко – 1:0.

Після перерви додали в активності гості, але пройти організований захист лідера було непросто. Всі питання про переможця міг знімати Волков, але він влучив у стійку. Попри всі старання відігратися підопічні Кривенцова не змогли.Таким чином, “Агробізнес” продовжує свою переможну серію.