У Хмельницькому зустрічалися сусіди по турнірній таблиці. “Поділля” перед цим туром посідало п’яте місце і їх влаштовувала лише перемога, щоб піднятися в топ-4.

Гра першого кола між цими суперниками завершилася внічию 1:1.

Хто не дивився перший тайм цього матчу, той нічого не втратив. Із моментів можна згадати хіба що удар з меж штрафної Луціва, коли м’яч пролетів повз дальній кут. У господарів моментів не було взагалі. 0:0 – результат, який відповідав перебігу подій на полі.

На початку другого тайму після передачі Чідомере відкрив рахунок у матчі Ісаєнко – 0:1. Пресинг харків’ян спрацював. На 72-й хвилині всі питання про переможця зняв Чідомере, який забивав вже у порожні ворота – 0:2. На 88-й хвилині рахунок став розгромним. Після прострілу Цвіренка в один дотик в кут пробив Горяінов – 0:3.

У підсумку, чергова перемога “Металіста”.