Збірна України з пляжного футболу зазнала поразки від Польщі у другому матчі європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2025 (1:8).

Відбір ЧС-2025, європейська кваліфікація, група F

Україна – Польща – 1:8

Голи: Зборовський, 25 – Кароляк, 5, Єсьоньовскі, 6, Брохоцькі, 11, 15, 35, Клопец, 12, Бістула, 23, Блащик, 28

Поляки швидко здобули перевагу, вже в першому періоді забивши чотири м’ячі. У другій 12-хвилинці українці пропустили ще два голи. Хоча Україна змогла відквитати один м’яч на початку третього періоду, це не змінило ходу гри, і поляки завершили матч з великим розгромом. Варто зазначити, що в першому матчі українці здобули вражаючу перемогу над Норвегією з рахунком 8:2.

Завдяки цій перемозі “синьо-жовті” посіли друге місце в групі F, що дозволило їм вийти до 1/8 фіналу відбору. Наступного суперника для нашої команди буде визначено пізніше.

Вісім команд-переможців змагань 1/8 фіналу сформують дві групи. Чотири найсильніші команди отримають право участі у фінальній частині чемпіонату світу-2025.