В межах 9-го туру Другої ліги відбувся матч лідерів Групи Б: Колос-2 приймав Чернігів.

Друга ліга, 9-й тур.

Колос-2 Ковалівка – ФК Чернігів 1 : 0.

1 – 0. Басов – 68.

Вил: Недоля (Колос-2) – 33хв.

У Бучі лідер групи Б приймав другу команду. До цього туру “Колос-2” та “Чернігів” у нинішньому сезоні ще не програвали. Безумовно, це був найбільш очікуваний матч туру.

Перший тайм завершився без голів, але після перерви вболівальники все ж побачили гол. В середині другої половини зустрічі господарі відкрили рахунок. Після подачі з кутового досвідчений захисник Сергій Басов розстріляв ворота – 1:0. Відігратися “сіверяни” так і не змогли. Варто віддати належне підопічним Бондаренка, адже вони з 33-ї хвилини грали у меншості.

Таким чином, “Колос-2” вже відкривається на шість очок. “Чернігів” вперше у сезоні програє.