Чемпіонат світу. Матч за третє місце
06.10.2024. 15:30
Трансляція – Суспільне спорт

Збірна України з футзалу

Від гри підопічних Олександра Косенка у півфіналі всі вболівальники могли отримати задоволення. Україна на рівних грала проти найкращої збірної світу – Бразилії. В деяких моментах наші хлопці навіть переважали суперника. На жаль, українці наприкінці зустрічі після шостого фолу отримали пенальті у свої ворота і програли – 2:3. Прикра поразка, але за неї точно не соромно. Це була дійсно найкраща гра нашої збірної за останній час, якщо враховувати рівень опонента.

На жаль, у матчі з Бразилією травмувався наш капітан Петро Шотурма. Суперник усією вагою тіла впав на ногу українцеві. Капітан впав на паркет, не маючи сил поворухнутися. Шотурма покинув майданчик на ношах. Його нам точно не вистачатиме у матчі за бронзу. Проте, повернеться Назар Швед, який пропускав півфінал через дискваліфікацію.

Збірна Франції з футзалу

Франція у півфіналі з рахунком 2:3 поступилася Аргентині. Наш найближчий суперник вирішальний гол пропустив на 37-й хвилині і теж з пенальті. На груповому турнірі Франція виграла два матчі, а один програла. Французів, десяту збірну світового рейтингу, підозрюють у надмірній пасивності в матчі проти Ірану (1:4). Саме після цієї поразки Франція вийшла у плей-оф з другого місця і в 1/8 грала проти менш іменитого Таїланду. У міжнародній організації зазначили, що “ФІФА звернула увагу на подані скарги учасників ЧС-2024”, але утрималися від подальших коментарів.

В 1/8 фіналу Франція без проблем розібралася з Таїландом (5:2), а у чвертьфіналі переграла Парагвай – 2:1. Це непростий суперник для нашої збірної, але це точно не рівень Бразилії і навіть Аргентини. Франція проводить дебютний Чемпіонат світу в історії збірної. Досі команда ніколи не брала участь у великих міжнародних форумах, зокрема чемпіонатах Європи.

Особисті зустрічі

Команди між собою зустрічалися тричі: дві нічиї та перемога Франції. У квітні 2024 року Україна та Франція розписали мирову – 4:4.