Головний тренер «Оболоні» Сергій Шищенко поділився думками щодо поразки від «Чорноморця» в 9-му турі УПЛ – 0:1.

«Вітаю «Чорноморець» з перемогою. Дуже прикра поразка.

Дуже потужний перший тайм, ми запропонували такий темп «Чорноморцю» – я просто в захваті від своєї команди, як ми провели перший тайм. Реалізація була не на нашу користь. Другий тайм був не по нашому сценарію, тому що «Чорноморець» перебудувався і одна помилка призвела до того, що ми упустили цю гру.

Одна помилка – наші два гравці не розібрались з епізодом, коли м’яч був угорі. «Чорноморець» грав буде добре в простір і ми втратили гравця «Чорноморця» в штрафному майданчику – гол. Будемо розбиратись, будемо аналізувати, але я вдячний хлопцям за гру, за потужний перший тайм. Уже дві гри поспіль в нас потужні перші тайми, потужна гра, і я вважаю, що ця поразка нас зробить ще сильнішими.

Ми додаємо в грі, в розумінні. Сьогодні рівно місяця як я працюю в команді. Я казав хлопцям, щоб нам треба десь місяць-півтора, щоб ви розуміли мої вимоги. Всі бачать, що команда змінилась, потужно грає останні дві гри, тому з оптимізмом дивимось у майбутнє», – сказав Шищенко.

Наразі «Оболонь» йде передостанньою в таблиці УПЛ, команда набрала 5 очок у 9 матчах.