Четверта команда групи А приймала лідера.

“Металіст” два матчі поспіль виграв і з хорошим настроєм готувався до гри проти суперника, який у цьому сезоні очок ще не втрачав. “Агробізнес” забив найбільше м’ячів у групі – 12.

Проливний дощ заважав футболістам комбінувати. Варто віддали належне харків’янам, які намагалися нав’язувати свою гру лідеру групи. На 33-й хвилині стандарт допоміг гостям відзначитися. Після подачі зі штрафного Лень у падінні переправив м’яч у сітку – 0:1. Футболісти “Металіста” апелювали до арбітра, адже вважали що Лень порушував правила проти Синчука.

Після перерви “Металісту” вдалося перевести гру на половину поля суперника, але до небезпечних моментів справа не доходила. Прикрої травми після перерви зазнав один із лідерів “Металіста” Кайдалов. Наприкінці зустрічі господарям активізувалися, але довести атаки до логічного завершення не могли. Після кутового Бариляк тримав за футболку Чідомере, але арбітр проігнорував цей епізод і не поставив пенальті.

У підсумку, переможна серія “Агробізнеса” продовжується. На поразку “Металіст” сьогодні не заслуговував.