Команди знову зіграли внічию

У вересні “Діназ” та “Вікторія” вже грали перенесений матч першого туру – 1:1. “Діназ” у минулому турі переграв “Металург” і нарешті зміг піднятися з останнього місця. “Вікторія” три попередні матчі виграти не змогли: дві нічиї та поразка.

На жаль, у першій половині зустрічі команди не порадували вболівальників великою кількістю моментів. Згадати можна хіба що момент Новікова, але він з вигідної позиції переграти Литвиненка не зміг. Прагматичний і повільний футбол був у першому таймі. На перерву суперники пішли без голів.

Після перерви характер гри не змінився. Футболісти “Вікторії” грали першим номером, але до гольових моментів справа не доходила. Максимально уважно у захисті грали вишгородці. Гравці обох команд багато помилялися. Міг виривати для своєї команди перемогу Картушов, але він з меж штрафної пробив вище воріт. Гра так і завершилася без голів.