Нападник римської Роми Артем Довбик вийшов на поле у ​​другому таймі матчу проти шведського Ельфсборга, замінивши Ельдора Шомуродова.

У ЗМІ порівняли гру українця та узбецького нападника у цьому поєдинку.

Вчора, 3 жовтня, у Лізі Європи відбувся матч другого туру, в якому Ельфсборг зустрівся з римською Ромою. Гра закінчилася перемогою шведів із рахунком 1:0.

Український нападник Роми Артем Довбик був на лаві запасних на початку зустрічі, і місце у стартовому складі зайняв узбецький форвард Ельдор Шомуродов.

У другій половині матчу, на 65-й хвилині, Довбик вийшов на заміну, змінивши Шомуродова. Видання RomaToday порівняло виступи обох нападників і віддало перевагу українському футболістові.

Довбик – 6/10

«Однозначно виглядав краще за Шомуродова. Не бив, але добре відпрацьовував».

Шомуродов – 4/5

«Цього вечора не зробив нічого корисного. М’яча взагалі не бачив».

• На даний момент Довбик зіграв за Рому сім матчів, у яких відзначився трьома голами та однією гольовою передачею.
  • Його контракт із клубом розрахований до 30 червня 2029 року, а Transfermarkt оцінює його вартість у 35 мільйонів євро.
  • У наступному турі Ліги Європи римляни зустрінуться з київським Динамо 24 жовтня о 19:45 за київським часом.