«Чорноморець» (U-19) – «Оболонь» (U-19) Київ – 0:2 (0:1)

«Чорноморець»: 31 Іванніков, 4 Ходак (10 Алієв, 58), 18 Джасім, 2 Пилипенко, 7 Вєнік (капітан), 91 Яновіч, 13 Каптенко, 8 Фатьянов (3 Ярмола, 46), 20 Скараєв (11 Дзень, 58), 16 Калин (9 Григорчук, 69), 19 Лисенко (29 Чебоненко, 80).

Запасні: 12 Пірожок, 30 Черкасов, 5 Марков, 22 Скрєбов, 17 Лущик, 14 Бакаляров.

«Оболонь»: 31 Марченко, 91 Лящук (капітан), 22 Фещенко, 32 Ломницький, 27 Коцюбайло, 29 Дружинін, 28 Чорний (20 Зоренко, 46), 12 Козлов (77 Наливайко, 60), 70 Корх (18 Даниленко, 90+2), 97 Юшко (60 Мороз, 83), 90 Лях (26 Грабілін, 60).

Запасні: 76 Мартинов, 66 Владіміров, 89 Гомонець, 19 Тітов, 30 Григоренко.

Тренер – Євгеній Лозінський.

Голи: Юшко (13), Лях (49).

Попереджені: Лисенко (56), Дзень (69), Джасім (86) – Дружинін (38), Зоренко (79).

Першими удару по воротах завдали гості. Це зробив головою Ломницький після кутового – м’яч пройшов повз рамку. За хвилину «Оболонь» відкрила рахунок. Юшко перехопив м’яч на половині поля «Чорноморця», пройшов до кута штрафного майданчика та влучно пробив у «дев’ятку» – 0:1. На 25 хвилині гол у відповідь міг записати на свій рахунок Лисенко. Він пробив головою з 9 метрів поряд із стійкою. Також з «другого поверху» атакував ворота «моряків» Чорний на 34 хвилині та з тим самим результатом. Двічі «стріляв» по цілі Лях (обидва рази невлучно). Наприкінці тайму дві непогані можливості не використали одесити. На 41 хвилині після навісу Ходака Фатьянов із 7 метрів не влучив у ворота, а на 45-й гарний прохід уздовж лінії штрафного майданчика Скараєв, на жаль, завершив ударом у руки голкіперу.

Другий тайм розпочався так само, як і перший: із голу «Оболоні». Лях отримав м’яч за 16 метрів від воріт, трохи просунувся вперед і влучно пробив у кут – 0:2. Переламати перебіг зустрічі «морякам» не вдалося. Потенційно небезпечні удари наносили Алієв (на 65 хвилині), Григорчук (на 82-й), Каптенко (у компенсований час) – безрезультатно. У гостей два перспективні моменти не використав Грабілін (на 70 та 85 хвилинах).