Увечері 2 жовтня у Бірмінгемі відбувся матч 2-го туру Ліги чемпіонів 2024/25. Англійська команда Астон Вілла вдома завдала несподіваної поразки німецької Баварії з рахунком 1:0.

Після завершення зустрічі головний тренер мюнхенців Венсан Компані прокоментував поразку підопічних:

«Ми програли, і нам треба винести з цього уроки. Поразка не вирішує результату змагання, тому нам потрібно продовжувати. Коли ми маємо м’яч, ми небезпечні, але вони сильна команда, і це нелегке місце. Це був непоганий виступ.

Якщо бути об’єктивним, ми добре почали гру, у нас були хороші перші 15 хвилин, але потім трохи втратили темп. Проте ми не дозволили супернику створити небезпечні моменти.

У другому таймі гра була значно кращою, ми контролювали хід матчу, робили гарні забігання вглиб та створили кілька чудових моментів, але не змогли їх реалізувати.

Вітаю Астон Віллу. Ми на цьому не зупинимося, зробимо уроки з сьогоднішнього матчу і підемо далі».