У ніч на 3 жовтня відбувся матч чергового туру MLS між командами Коламбус Крю та Інтер Майамі.

Поєдинок пройшов на стадіоні Лоуер Філд у Коламбусі. Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь чаплів.

Дублем у цій зустрічі відзначився аргентинський форвард Ліонель Мессі. Ще один м’яч за гостей оформив Луїс Суарес.

У Коламбус Крю голи забили Дієго Россі та Кучо (пенальті). З 63-ї хвилини господарі грали у меншості після вилучення Руді Камачо.

Український захисник Інтер Майамі Сергій Кривцов розпочав на лаві запасних та вийшов на поле лише на 76-й хвилині. Представник України у складі Коламбус Крю Євген Чеберко провів весь поєдинок у запасі.

Інтер Майамі йде на 1-му місці у Східній конференції із 68 очками і вже гарантував собі плей-оф, достроково перемігши у конференції. Коламбус Крю, який є чинним чемпіоном MLS, йде на 2-й позиції з 57 пунктами.