Головний тренер “Мілана” Паулу Фонсека підбив підсумки матчу 2-го туру основного етапу Ліги чемпіонів проти леверкузенського “Баєра”.

У вівторок ввечері “Мілан” провів свій другий матч у рамках основного етапу Ліги чемпіонів у сезоні 2024/25. “Россонері” зіграли на виїзді проти чинного чемпіона Німеччини “Баєра”.

Виїзд до Леверкузена не став успішним для “Мілана” – “Баєр” здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Віктора Боніфейса на 51-й хвилині.

Наразі “Мілан” перебуває на 29-му місці в турнірній таблиці Ліги чемпіонів, не набравши жодного очка.

Попри невтішний результат, Фонсека був задоволений діями своїх підопічних.

“Цей матч сподобався мені найбільше з моменту приходу в клуб. У другому таймі ми грали фантастично. Ми створили багато моментів, але не змогли їх реалізувати.

Ми засмучені, але я задоволений тим, як ми зіграли”, – цитує Фонсеку Tribuna.com із посиланням на офіційний сайт УЄФА.