Арсенал на своєму полі здобув перемогу над Лестером у шостому турі Англійської Прем’єр-ліги – 4:2.

Каноніри володіли ініціативою у першому таймі та отримали комфортну перевагу у два м’ячі. Голами відзначилися Габріел Мартінеллі та Леандро Троссард.

На початку другого тайму Лестер скоротив відставання, а на 63-й хвилині взагалі зрівняв рахунок. Дубль оформив Джеймс Джастін.

Однак втримати позитивний результат гостям не вдалось. Результативні удари Троссарда та Кая Гаверца у компенсований час принесли Арсеналу три очки.

Захисник Канонірів Олександр Зінченко не увійшов до заявки на матч із Лестером через травму.

Арсенал набрав 14 очок і посідає друге місце у турнірній таблиці. Лестер опустився на 16-ту позицію.

1 жовтня Арсенал прийме ПСЖ у Лізі чемпіонів, а 5-го на своєму полі зіграє із Саутгемптоном. Лестер наступної суботи зустрінеться з Борнмутом.