Наставник Челсі Енцо Мареска пояснив своє бачення ротації в атаці Челсі.

Італієць визнав, що йому важко зробити вибір між нападниками Ніколасом Джексоном і Крістофером Нкунку, які перебувають у чудовій формі.

Джексон розпочав сезон у чудовій формі, забивши чотири голи у п’яти матчах ліги та двічі відзначившись під час перемоги з рахунком 3:0 над Вест Хемом минулими вихідними. А Нкунку зробив хет-трик під час перемоги з рахунком 5:0 над Барроу у Кубку ліги. Цього ж матчу вийшов на поле й українець Михайло Мудрік.

“Михаїл виступив дуже добре днями. Усі вони зараз чудово грають. Важливо, щоб, коли є шанс, навіть якщо це п’ять хвилин, 10 хвилин або півгодини або з самого початку, вони віддавали все. Це важливо.

Після останньої гри, я думаю, я отримав ґрунт для сумнівів. Значить, хлопці справляються добре. Вони отримують шанс та реалізовують його, коли ми їм даємо”, – зазначив тренер Челсі.