“Кремінь” у минулому турі нарешті вперше у сезоні переміг. Підопічні Климовського на виїзді мінімально переграли “Діназ” – 1:0. “Маріуполь” без шансів поступився “Полтаві” – 0:3. Команда Олега Краснопьорова не забиває голів в чемпіонаті впродовж 297-ми хвилин.

В середині першого тайму приазовці все ж перервали свою безгольову серію. Після подачі Богданова зі штрафного м’яч влучив у руку Паламарчуку. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Ілля Зубков – 1:0. Підопічні Ігоря Климовського ні в чому не поступалися своїм суперникам, але результат на табло. Наприкінці тайму міг збільшувати перевагу “Маріуполя” Пентелейчук, але його удар парирував Матус.

На 59-й хвилині гості зрівняли рахунок. Молько з меж штрафної пробив у кут воріт – 1:1. Проте, досить швидко приазовці знову вийшли вперед. Богданов шикарним ударом зі штрафного не залишив шансів Матусу – 2:1. Відігратися ше раз колектив із Кременчука не зміг.