Наставник мадридського “Атлетіко” Дієго Сімеоне прокоментував мінімальну перемогу над “Сельтою” (1:0) у матчі сьомого туру Ла Ліги.

“Команда дуже добре колективно працює в обороні. За винятком першого тайму у Вальєкасі, ми відмінно захищаємося. Тепер нам потрібно вдосконалюватися в атаці, у налагодженні партнерських зв’язків. Ми будемо прагнути до цього, тому що гравці готові на все. Сьогодні, проявивши величезне терпіння, ми взяли три очки в суперника, який не програвав вдома із лютого.

У другому таймі виходи Родріго, Хуліана, Корреа і поява Льоренте на фланзі дали нам більше можливостей. У суперника були свої шанси, але Грізманн і Альварес спільними зусиллями принесли нам три дуже важливих очки”, – сказав Сімеоне в інтерв’ю DAZN.