26 вересня, відбулося 9 матчів у межах 1 раунду основного етапу Ліги Європи УЄФА-2024/2025.

Зокрема, Рома з голом Артема Довбика зіграла внічию з іспанським Атлетиком. Українець відзначився в третьому матчі поспіль та вперше за “вовків” у єврокубках. Також Олімпіакос, за який виступає Роман Яремчук, зазнав поразки від французького Ліона. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь “ткачів”.

Напередодні Фенербахче під керівництвом Жозе Моурінью здобув домашню перемогу над бельгійським Юніоном. Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь стамбульського клубу, обидві команди завершили гру вдесятьох. На 74-й хвилині Макаллістер отримав пряму червону, а на у складі турецької команди Осаї-Семюел за три хвилини отримав дві жовті (87 та 90).

Айнтрахт – Вікторія Пльзень 3:3 (1:1)

Голи: 1:0 – 38 Екітіке, 1:1 – 41 Шульц, 2:1 – 62 Діна, 3:1 – 67 Крістінсен, 3:2 – 86 Аду, 3:3 – 90+3 Ємелка

Аякс – Бешикташ 4:0 (1:0)

Голи: 1:0 – 31 Фіц-Джим, 2:0 – 51 Годц, 3:0 – 55 Тейлор, 4:0 – 73 Годц

Брага – Маккабі Тель-Авів 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 – 30 Давіда (пен), 1:1 – 88 Брума, 2:1 – Брума (пен)

Ліон – Олімпіакос 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 – 65 Шеркі, 2:0 – 71 Бенрахма

Роман Яремчук розпочав матч в основі, але вже на 60-й хвилині опинився на лаві для запасних.

Рома – Атлетик 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 – 32 Довбик, 1:1 – 85 Паредес

Артем Довбик вийшов у стартовому складі, відкрив рахунок у матчі та був замінений на 81-й хвилині.

Стяуа – РФШ 4:1 (2:1)

Голи: 1:0 – 8 Бірліджа. 1:1 – 23 Ліпущек, 2:1 – 32 Стефанеску, 3:1 – 58 Олару, 4:1 – 69 Олару

Тоттенгем – Карабах 3:0