Сьогодні у Демидові зіграли перенесений матч першого туру групи Б Першої ліги сезону 2024/25.

“Діназ” приймав сумську “Вікторію”. До цього туру колектив із Вишгорода ще не вигравав. “Вікторія” тиждень тому поступилася “Металісту 1925”, а “Діназ” програв “Кременю”.

Гра розпочалася дуже несподівано. Вже на другій хвилині підопічні Рябоконя відкрили рахунок. Літвінов віддав у штрафну на Черткоєва, який випередив Сасовського і пробив повз голкіпера – 1:0. Після пропущеного м’яча гості грали першим номером, але створити проблемидосвідченому Бандурі вони не могли.

На 27-й хвилині після прострілу Ульянова м’яч влучив у руку Черткоєва і арбітр призначив одинадцятиметровий. Одинадцятиметровий реалізував Паламар – 1:1. Руслан забиває у ворота своєї колишньої команди. Більше голів у першій половині зустрічі не було.

Відразу після перерви сумчани взяли м’яч під власний контроль, але і господарі намагалися при першій можливості вибігати в атаку. Був в’язкий футбол з великою кількістю боротьби. Також варто віддати належне Бандурі, який сьогодні грав впевнено. Гра так і завершилася внічию.