У понеділок, 23 вересня, ковалівський Колос приймав луганську Зорю у матчі сьомого туру поточного чемпіонату УПЛ. Ця гра стала однією з двох запланованих на перший день тижня.

Цей поєдинок став першим у новій команді для нападника Владислава Супряги. Орендований у Динамо нападник вийшов в стартовому складі гостей, але відзначитись забитим м’ячем йому не вдалось. На 63 хвилині Супрягу замінив Пилип Будківський.

Кульмінацією матчу став гол від Максима Третякова. На 63 хвилині футболіст Колоса замкнув фланговий простріл – 1:0.

Українська Прем’єр-ліга. 7-й тур

«Колос» – «Зоря» – 1:0

Третьяков, 61

Алефіренко, 69, Бондаренко, 71, Пахолюк, 90+3 – Дришлюк, 23, Мічін, 25, Горбач, 90+4, Беніто, 90+5

«Колос»: Пахолюк, Цуріков, Бондаренко, Козик, Поправка, Краснічі (Салабай, 75), Демченко, Третьяков, Оріховський (Дієго, 72), Гусол (Алефіренко, 46), Болівар (Паулаускас, 72).

Запасні: Горох, Мисак, Шершень, Бурда, Криворучко, Ільїн, Денисенко.

«Зоря»: Турбаєвський, Вантух, Джордан, Башич (Волошин, 71), Тронтель, Мічін (Беніто, 85), Яцик, Дришлюк, Кирюханцев (Горбач, 63), Антюх, Супряга (Будківський, 63).

Запасні: Сапутін, Мацапура, Жуніор Рейс, Ескінья, Нваезе, Вакула, Кораблін, Хахльов.

Арбітриня: Софія Причина (Львівська область)

Стадіон: «Колос» (Ковалівка)

Гравці «Колоса» постаралися розпочали матч із позиції сили, тобто – першим номером. І вже на 4-й хвилині пильність Турбаєвського ударом здалеку провів Третьяков – голкіпер момент не проспав. Після цього ініціатива стала переходити від однієї команди до іншої. Такі «гойдалки» на 14-й хвилині ледь не порушив Вантух, якому дозволили небезпечно пробити сходу з меж штрафного майданчика господарів. Гол міг відбутися, але Пахолюк встиг зреагувати.

Надалі команди занурилися у з’ясування стосунків переважно в центрі поля, де вони досить багато фолили, бо були сповнені рішучості домогтися перелому. Боротьбою зустріч радувала, а ось гольовими моментами – ні. Лише на 41-й хвилині «вистрілив» Цуріков. Він на лівому фланзі втік від візаві, увірвався до штрафного майданчика «Зорі» й одразу ж пробив – Турбаєвський виявився напоготові.

На цьому в першому таймі можна було поставити крапку, але на 44-й хвилині у штрафному майданчику господарів упав Вантух. Арбітру Софії Причині довелося прибрати до допомоги ВАР, щоб встановити – був фол чи ні. Бригада арбітрів вирішила, що все було в рамках правил – незабаром команди вирушили відпочивати.

Після відпочинку зустріч продовжилася в тому ж ключі, поки на 59-й хвилині ворота «Зорі» не вразив Третьяков. Утім, зробив він це після того, як Болівар здійснив фланговий забіг із положення поза грою. Зрозуміло, що взяття воріт зараховано не було. Натомість ковалівці після цього завелися і за дві хвилини Третьяков відзначився вже чистим голом із передачі Алефіренка. 1:0.

Луганчани постаралися відігратися лише після серії замін, але на 76-й хвилині ледь не пропустили вдруге. Тепер від Алефіренка, який пробачив свою колишню команду, не влучивши з меж штрафного у порожні ворота.

Кінцівка зустрічі вийшла нервовою, адже гравці «Зорі» до останнього намагалися організувати гол у відповідь, але в них нічого не виходило. Натомість ковалівці діяли холоднокровно і заслужено довели зустріч до перемоги.

Бригада арбітрів вирішила, що все було в рамках правил – незабаром команди вирушили відпочивати.

• Після семи турів Колос посідає 13 місце у турнірній таблиці Української Прем’єр ліги;
  • Наступний матч підопічні Олександра Поздєєва проведуть проти Руха. Матч заплановано на 29 вересня (15.30);
  • Зоря посідає восьме місце у таблиці. У підопічних Младена Бартуловича дев’ять очок;
  • Наступний матч луганський клуб проведе 30 вересня, коли гратиме домашній матч проти Ворскли (18.00);
  • Пізніше, 23 вересня, свій матч зіграють Шахтар та Оболонь. Старт гри заплановано на 18.00.