Руслан Бабенко, капітан Полісся, висловився про гру своєї команди у вчорашньому матчі з ЛНЗ (1:1).

Нагадаємо, що житомирський клуб зумів уникнути поразки лише на 88-й хвилині гри

“Ми показали дуже бойовий, як каже тренер: продуктивний футбол. Ми показали багато характеру в другому таймі, та й в першому таймі, вважаю, ми грали непогано, просто пропустили такий безглуздий гол і потім треба було відіграватися. Показали характер, по другому таймові можу сказати, що рухаємося у правильному напрямку.

Весь тиждень ми проговорювали, що навіть після пропущеного голу треба продовжувати грати за планом. У нас є своя гра, не зважаючи на гру суперника, вважаю, що ми поліпшили наш напрямок після пропущеного голу. Ні в якому разі, не було в перших п’ятнадцять хвилин холодного душу такого, як був у минулому матчі. Повторюсь: ми рухаємось у правильному напрямку”, – сказав Бабенко.