У рамках регулярного чемпіонату MLS “Остін” вдома приймав “Х’юстон Динамо”. Матч завершився з рахунком 0:1.

Після перерви на полі з’явився Олександр Сваток. Українець провів другий поспіль матч за свою нову команду. У попередньому поєдинку він зіграв усі 90 хвилин.

Єдиний гол у матчі був забитий на 84 хвилині. Одним з асистентів став данець з українським корінням Ерік Святченко.

Наразі “Остін” перебуває на 11 місці у турнірній таблиці Західної конференції. Від зони плей-оф їх відділяє сім очок. До кінця чемпіонату у команди ще чотири поєдинки.

Також вночі провів свій матч і “Коламбус Крю”, котрий переміг “Орландо Сіті” 4:3.

Український центрбек Євген Чеберко провів повний поєдинок у складі тріумфаторів. Це другий поспіль матч оборонця у старті.

На цей момент “Коламбус” іде третім у турнірній таблиці Східної конференції.