У сьомому турі чемпіонату Австрії ЛАСК, у складі якого виступає захисник збірної України Максим Таловєров, приймав Грацер. Команда українця святкувала перемогу з рахунком 4:2.

У першому таймі на два голи ЛАСКа гості відповіли одним. Після перерви автогол допоміг Грацеру зрівняти рахунок. Далі український легіонер ЛАСКу Максим Таловєров, який гру розпочинав на лаві запасних, вийшов на заміну на 56-й хвилині гри поєдинку для зміцнення захисту. І йому це вдалося – ЛАСК більше не пропускав і забив два голи та вирвав перемогу.

ЛАСК в наступному турі чемпіонату Австрії 28 вересня на виїзді зіграє зі СК Рапід (початок – о 18:00). А перед тим, 24 вересня, ЛАСК у рамках Кубка Австрії зіграє з командою Спортуніон Мауер.

Чемпіонат Австрії

7 тур, 21 вересня

ЛАСК – Грацер – 4:2 (2:1)

Голи: Беріша, 14; Любічич, 22 (пен), 65; Тауї, 90+5 – Вучич, 30; Беріша, 51 (авт)

• Таловєров у складі збірної України загалом провів чотири матчі. На Євро-2024 він взяв участь в одній грі національної команди.
  • Transfermarkt оцінює українця у 2,5 мільйони євро.