Безумовно, це була найбільш очікувана гра восьмого туру Першої ліги. Лідер групи А приймав другу команду, яка в нинішньому сезоні грає впевнено. Нагадаємо, що “Агробізнес” всі шість матчів виграв.

Результат першого тайму шокував багатьох, адже від цього матчу очікували конкурентної боротьби. Проте, господарі ще до перерви довели свою перевагу до комфортної. На 15-й хвилині Касімов з меж штрафної потужно пробив у верхній кут – 1:0. Шансів у голкіпера у цьому епізоді не було. Дуже швидко підопічні Чижевського збільшили свою перевагу. Після передачі Войтіховського вихід один на один реалізував Гаврушко – 2:0.

В середині другого тайму інтрига у наш матч повернулася. Танчик з меж штрафної пробив у дальній верхній кут – 2:1. Дебютний гол для Володимира. Попри всі старання відігратися підопічні Нагорняка не змогли. “Агробізнес” продовжує свою переможну серію.