У Хмельницькому у якості головного тренера “Ниви” дебютував Юрій Вірт.

Минулий тур “Поділля” пропускало. Підопічні Костишини поки що не вражають – сьоме місце. Перемога могла дозволити господарям обійти свого конкурента.

У першому таймі команди не порадували глядачів забитими м’ячами. В обох команд відчувалися проблеми з комбінаційним футболом. Для голкіперів це був максимально комфортний перший тайм. Господарі більше контролювали м’яч, але витиснути з цього бодай щось не могли.

Після перерви почали високого пресингувати своїх суперників футболісти “Поділля”. Проте, до небезпечних моментів справа не доходила. На 70-й хвилині гості мали відкривати рахунок. Проте, Напуда не зміг реалізувати вихід один на один. Підопічні Костишина покарали суперника за марнотратство. М’яч у свій актив записав Вадим Шаврін – 1:0. Відігратися колектив із Тернополя не зміг.