Підопічні Баранова вже три тури поспіль не програвали.

До того ж, у двох матчах “Кудрівка” не пропускає. Це свідчить про хороший ігровйи тонус. Харків’яни нарешті почали радувати власних вболівальників. Підопічні Патріка ван Леувена виграли два тури поспіль.

У першій половині зустрічі прогнозовано не було легкої прогулянки для гостей. Здавалося, що на перерву суперники підуть без голів, але харків’яни на 36-й хвилині все ж досягнули свого. Владлен Юрченко пробивав з меж штрафної і м’яч після серії рикошетів все ж опинився у воротах – 0:1. За рахунком після перерви підопічні Патріка ван Леувена грали впевнено, але збільшити свою перевагу не вдавалося.

Варто віддати належне господарям поля, які не опускали руки і продовжували шукати можливості для того, щоб зрівняти рахунок. На 90+4 хвилині колектив із Чернігівської області все ж досягнув свого. Після подачі зі штрафного м’яч відлетів до Лєгостаєва, який розстріляв ворота – 1:1. Фантастика!