Вирішальний матч у боротьбі за друге місце у групі С. Україна та Афганістан мають по три очки перед останнім туром. Підопічних Олександра Косенка влаштує лише перемога.

Україна – Афганістан

Чемпіонат світу. Група С.

Третій тур 21.09.2024. 18:00

Трансляція – Суспільне спорт

Збірна України з футзалу

Підопічні Олександра Косенка реабілітувалися за розгромну поразку від Аргентини 1:7. Українці у матчі другого туру не залишили шансів Анголі – 7:2. Відзначимо дублі Корсуна та Чернявського. З перших хвилин “синьо-жовті” грали агресивно, не давали супернику спокійно виходити в атаку. Було помітно, що у нас набагато більш індивідуально сильні футзалісти. Не все виходило, але головне що вдалося досягнути бажаного результату. Моментів наші хлопці створили чимало, а ось над грою у завершенні ще треба попрацювати. До того ж, протягом деяких ігрових відрізків були проблеми з переходом із атаки до захисту.

“У будь-якій грі все одно є помилки. Є моменти, які треба розібрати. Але якщо брати в цілому — хлопці добре попрацювали. В цілому все добре”, – розповів Косенко після гри.

Збірна Афганістану

Афганістан – дебютант Чемпіонату світу. Шлях на змагання в Узбекистані був досить драматичний. Команда посіла п’яте місце на Кубку Азії-2024 і таким чином відібралася на ЧС-2024. Спарингів з топовими збірними до ЧС Афганістан не проводив. У матчі першого туру ЧС-2024 Афганістан переграв Анголу 6:4. У другому турі ця збірна теж приємно здивувала. Афганістан зміг нав’язати боротьбу Аргентині і поступився лише з рахунком 1:2. За кількістю ударів по воротах перевагу за підсумками першого тайму мав Афганістан (20 проти 16). А після перерви зміг зрівняти рахунок — забив Хуссейн Мохаммаді. Проте, все ж за рахунок класу аргентинці дотиснули. Гра проти Аргентини продемонструвала, що Афганістан точно не варто недооцінювати.

Особисті зустрічі

Раніше збірні України та Афганістану між собою не зустрічалися. Для нашої збірної це буде дебютна гра проти п’ятої команди Кубка Азії-2024.