Сьогодні в перший день 7-го туру Прем’єр-ліги Азербайджану відбувся матч Карабах – Нефтчі.

Чемпіонат Азербайджану, 7-й тур.

Карабах Агдам – Нефтчі Баку 4 : 0.

1 – 0. Бауер – 18-автогол.

2 – 0. Жуніньо – 29.

3 – 0. Бензія – 45+3.

4 – 0. Леандру Андраде – 90+2.

Карабах розгромив Нефтчі під керівництвом Романа Григорчука (4:0) в матчі сьомого туру чемпіонату Азербайджану. Команда українського тренера досі не перемагала у сезоні. Перед матчем з’явилася інформація, що його звільнять в разі невдачі.

Рахунок було відкрито вже на 18-й хвилині – автогол в пасиві захисника Нефтчі Роберта Бауера. Незабаром Карабах подвоїв перевагу – забив Жунінью. А під завісу першого тайму в доданий час відзначився Яссін Бензія.

Крапку у матчі поставив точний удар Леандро Андраде.

В заявках обох команд були також присутні українські футболісти:

• вінгер Карабаху Олексій Кащук просидів весь матч у запасі;
  • нападник Нефтчі Андрій Штогрін вийшов у старті і був замінений одразу після перерви.

Нефтчі з трьома поразками і чотирма нічиїми залишився на передостанньому дев’ятому місці з чотирма балами. Григорчук очолив клуб лише влітку і має контракт до 30 червня 2026 року.