Сьогодні стартував черговий сьомий тур у Другій лізі

Металіст 1925 2 Харків – Локомотив Київ 2 : 3.

1 – 1. Белицький – 11.

1 – 2. Кобак – 38.

2 – 2. Титаренко – 53-автогол.

2 – 3. Мордас – 61.

Харківська команда перед туром з чотирма очками посідала останнє місце. “Локомотив” всього на одне очко випереджав свого конкурента. У минулому турі обидві команди поступилися. “Металіст 1925-2” пропустив найбільше м’ячів у групі – 18.

У першому таймі команди подарували гольову феєрію. Вже на сьомій хвилині після подачі Кобака з кутового відзначився Західний – 0:1. Проте, досить швидко харків’яни змогли відігратися. Ткаченко навісив, а Белицький з меж штрафної пробив у дальній кут – 1:1. Наприкінці першої половини зустрічі гості вдруге у матчі вийшли вперед. Кобак відзначився прямим ударом з кутового – 2:1. Не часто таке можна побачити, але це було геніально!

У другому таймі команди продовжили забивати. Спочатку Тітаренко відправив м’яч у власні ворота, але досить швидко Мордас знову вивів гостей вперед. Відігратися харків’яни більше не змогли. У підсумку, друга у сезоні перемога киян.