У Демидові передостання команда групи Б Першої ліги приймала останню. Суперники у нинішньому сезоні до очного протистояння ще не перемагали.

Перша ліга, 8-й тур. Група Б.

Діназ Вишгород – Кремінь Кременчук 0 : 1.

0 – 1. Трофимюк – 7.

Вже у дебюті протистояння гості відкрили рахунок. Після подачі Рокотянського головою переправив м’яч у сітку Трофимюк – 0:1. Жахливо у цьому епізоді зіграли захисники вишгородців. Після пропущеного голу підопічні Рябоконя більше грали першим номером, але з позиційним футболом у них були суттєві проблеми. Більше голів до перерви не було. Підопічні Климовського витиснули максимум із мінімума. Не було зрозуміло за рахунок чого хочуть забивати вишгородці.

У другому таймі характер гри не змінився. Підопічні Климовського якісно оборонялися, але і господарі їм не створювали суттєві проблеми. Шикарну можливість збільшити перевагу “Кременя” втратив Рокотянський, коли не зміг переграти Бандуру. У підсумку, гра так і завершилася мінімальною перемогою “Кременя”. Для колективу із Кременчука це дебютна у сезоні перемога.