Бенфіка відкрила для себе оновлену Лігу чемпіонів виїзним матчем проти Црвени Звезди. Фаворит зустрічі здобув перемогу з рахунком 2:1 завдяки голам турецьких гравців Актюркоглу та Кокчу.

Український воротар Орлів Анатолій Трубін відбив 3 удари, пропустивши один м’яч наприкінці матчу.

Ліга чемпіонів. 1-й тур

Цверна Звезда – Бенфіка 1:2
Голи: Мілсон, 86 – Актюркоглу, 9, Кокчу, 29

Цверна Звезда: Глейзер, Мімович (Гомеш, 26), Джига, Спайич, Йон-Ву, Круніч (Іліч, 82), Елшник, Сілас, Іванич, Олаїнка (Мілсон, 71), Дуарте (Ндіайє, 71)

Бенфіка: Трубін, Ба (Каборе, 37), Сілва, Отаменді, Фернандес, Кокчу (Мартінс, 88), Луїс, Ді Марія (Бесте, 89), Актюркоглу, Павілідіс (Амдоуні, 89), Рольхайсер (Аурснес, 56)

Бенфіка впевнено провела першу половину зустрічі, а турецькі легіонери «орлів‎» вже за 45 хвилин забезпечили превагу у два голи.

У другому таймі господарі поля перехопили ініціативу та більше контролювали м’яч. Ця активність сербів принесла свої плоди на 86-й хвилині, коли Мілсон відіграв один гол.

Фінальний свисток зафіксував перемогу команди Трубіна з рахунком 2:1.

• У наступному турі Ліги чемпіонів Бенфіка зіграє на власному полі проти мадридського Атлетіко. Гра запланована на 2 жовтня.
  • У нинішньому сезоні у всіх чемпіонаті Португалії за свою команду Трубін провів п’ять матчів, пропустив чотири голи та у двох зустрічах залишив свої ворота недоторканими.
  • Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2028-го року. Transfermarkt оцінює футболіста у 25 мільйонів євро.