Баєр впевнено переміг Феєнорд у виїзному матчі першого туру Ліги чемпіонів-2024/25 – 4:0.

Вже на 5-й хвилині Флоріан Вірц вивів Фармацевтів вперед. Феєнорд швидко відігрався, проте взяття воріт було скасовано через офсайд.

У середині першого тайму Алехандро Грімальдо збільшив перевагу гостей, а через шість хвилин Вірц довів справу до розгрому. Перед перервою у воротах Феєнорда побував четвертий м’яч – автогол на рахунку воротаря Тімона Велленройтера.

У другій половині зустрічі рахунок на табло не змінився. Зазначимо, що через офсайд скасували ще один гол нідерландської команди.

У наступному турі Ліги чемпіонів Баєр 1 жовтня прийме Мілан. Феєнорд на виїзді зіграє з Жироною Віктора Циганкова 2 жовтня.