Металіст-1925 здобув другу поспіль перемогу під керівництвом Патріка ван Леувена.

Перша ліга. Група Б. Сьомий тур

“Металіст 1925” – “Вікторія” 2:0

Голи: Юрченко (16). Чурко (75, пен)

У найбільш очікуваному матчі сьомого туру Першої ліги “Металіст 1925” приймав “Вікторію”. Харків’яни на минулому тижні вперше у нинішньому сезоні перемогли. “Вікторія” теж підходила до цього матчу на фоні емоційного піднесення після перемоги над “Маріуполем” – 4:0.

Долю першої половини зустрічі вирішив епізод, який стався на 16-й хвилині. Стень подав, а Юрченко головою переправив м’яч у сітку – 1:0. Владлен забиває у третьому матчі поспіль.

Відразу після перерви сумчани кинулися відігруватися, але багато сумбуру було в їхній грі. Шикарну можливість зрівняти рахунок втратив Данилюк, який виграв верхову боротьбу і пробив повз ворота. Занадто багато вільних зон давали підопічні ван Леувена своїм суперникам.

На 73-й хвилині підвів свою команди Сасовський. Максим збив Капінуса і арбітр призначив одинадцятиметровий. Пенальті реалізував Чурко – 2:0. Після цього повернутися у гру сумчани не змогли. Друга у сезоні перемога “Металіста 1925”.